کافه رستوران ماربلا استانبول ترکیه

معرفی:کافه ماربلا یکی از کافه رستوران های خوب استانبول میباشد.این رستوران در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار گرفته است. کافه رستوران ماربلا با منظره ای فوق العاده، مکان امن و دنجی برای تجربه غذاهای دریایی و ساحلی مدیترانه ای با قیمت مناسب و ارزان است. رستوران ماربلا دارای فضای زیبا و شیک میباشد که مسافران عزیز تور ترکیه میتوانند در سفر به این شهر انتخاب کنند.پرسنل های این رستوران نیز حرفه ای هستند و با روی خوش از مسافران تور ترکیه پذیرایی میکنند.روی دیوارهای این رستوران نقاشی های زیبایی کشیده شده است و قسمت های خالی نیز با عکس هایی از استانبول قدیم پر شده است.

کافه رستوران ماربلا استانبول ترکیه

منو رستوران:رستوران ماربلا دارای سبک غذایی از انواع غذاهای دریایی، ترکی، آسیای میانه، باربیکیو، مدیترانه ای، سوپ، گیاهی میباشد.مسافران و گردشگران تور ترکیه میتوانند با توجه به منو موجود در رستوران غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.

دیگر امکانات رستوران:رزرو، غذای بیرون بر، امکان نشستن در فضای بیرون رستوران، پارکینگ خیابانی رایگان، صندلی پایه بلند، دسترسی مناسب برای صندلی چرخدار، قبول امریکن اکسپرس، پرداخت دیجیتال و نقد و وایفای رایگان

کافه رستوران ماربلا استانبول ترکیه

ساعت کاری:این رستوران هر روزه از ساعت 10 صبح تا 12:30 بامداد باز میباشد.

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، فاتح، محله ایاصوفیه کوچک، خیابان کاییروگلو شماره 32

کافه رستوران ماربلا استانبول ترکیه

پیشنهاد ما:مسافران عزیز که به استانبول سفر میکنند میتوانند رستوران ماربلا را یکی از انتخاب های خود قرار دهند و بهترین و لذیذ ترین غذا ها را در این رستوران نوش جان کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید