رستوران سانس استانبول

معرفی:رستوران سانس یکی از رستوران های خوب استانبول میباشد.این رستوران موقعیت جغرافیایی خوبی دارد.سانس یک رستوران مدیترانه ایی است که در یک ویلای زیبا در استانبول واقع شده است.فضای زیبا و شیک این رستوران توجه همه را به خود جلب میکند.پرسنل های رستوران حرفه ای بوده و با روی خوش از مسافران تور ترکیه پذیرایی میکنند.رستوران شبیه خانه ی چوبی میباشد.این خانه چوبی در مقابل خود یک حیاط بسیار زیبا دارد که امکان صرف غذا در آن نیز وجود دارد و انتخاب اکثر مشتری ها نیز همین است. فضای داخلی هم بسیار نزدیک به خانه های اروپایی دهه هفتاد میلادی است.آشپز های رستوران سانی کاملا حرفه ای هستند و با مواد غذایی با کیفیت و تازه تمامی غذا ها را آماده و سرو میکنند.

رستوران سانس استانبول

منو رستوران:رستوران سانس دارای منویی از انواع غذاهای مدیترانه ای، ترکی، اروپایی، مدرن میباشد.مسافران عزیز از روی منو میتوانند غذای مورد علاقه خود را سفارش دهند و نوش جان کنند.بهترین غذاهای این رستوران دلمه برگ ، کوکوی اسفناج ، سوپ ماهی ، ماهی تن باله آبی گریل شده ، دنده گاو آهسته پخته شده می باشد.

موقعیت مکانی:ترکیه، استانبول، لونت، خیابان پالمیه، خیابان هاسی آدیل

رستوران سانس استانبول

ساعت کاری:رستوران سانس هر روزه هفته به جز یک شنبه ها از ساعت 11:30 صبح تا 11:30 شب باز میباشد.

پیشنهاد ما:فضای زیبا و شیک این رستوران این امکان را به مسافران تور ترکیه میدهد تا انواع قرار های دوستانه را در اینجا برگزار کنند و همچنین در حین صرف غذا میتوانند براحتی از اینترنت رایگان نیز استفاده کنند.

رستوران سانس استانبول

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید